Starting From
See all Rates

Clarion Congress Hotel Ostrava

Selected Favorite

Zkracena 2703, Ostrava, CZ, 70030

  • Phone: (420) 596 702807
  • Fax: (420) 596 702860
0.0 out of 5 (0 reviews)

Local Events

»Manowar - King Of Metal Mmxiv World Tour 2015

January 12, 2015 8:00 PM

METALOVÍ BOJOVNÍCI MANOWAR ZAHRAJÍ V LEDNU V OSTRAVĚHeavy metalová legenda Manowar ohlásila nové lednové datum na světovém turné Kings Of Metal MMXIV, které se nese v duchu 25. výročí vydání jednoho z nejdůležitějších alb heavy metalové historie Kings Of Metal. Kapela Manowar se rozhodla rozšířit první část svého turné v roce 2015 o vystoupení v Ostravě, které bude jediným v České republice, na Slovensku a Polsku. Manowar dokáží svou oddanost pravému heavy metalu a českým fanouškům v pondělí 12. ledna 2015 v ostravské ČEZ ARÉNĚ."Jsme nadšeni, že se nám podařilo najít termín a mohli jsme tak přidat koncert také v České republice, kde máme spoustu věrných fanoušků" Prohlásil baskytarista a leader kapely Joey DeMaio. "V tuto chvíli jsme v nahrávacím studiu a jsme připraveni vyrazit znovu na turné a podělit se s fanoušky o pravou metalovou energii."Na turné s názvem Kings Of Metal MMXIV World Tour chtějí dát Manowar možnost svým fanouškům oslavit 25. výročí vydání svého průlomového a nejprodávanějšího alba Kings Of Metal.Kapela Manowar neodmyslitelně patří k základním stavebním kamenům a průkopníkům heavy metalu. Svou hudební kariéru postavili na oddanosti žánru a nezaměnitelné skladbě svých písní. Kapela získala nespočet ocenění, absolvovala jako headliner více než 35 světových turné a zahrála si na těch nejvýznamějších světových metalových festivalech. Manowar se mohou pyšnit neobyčejnou oddaností svých fanoušků, kterým jako poděkování natočili v roce 2009 baladu Father z alba Thunder In The Sky v 18 jazycích.V roce 2012 Manowar natočili své již dvanácté studiové album s názvem The Lord Of Steel, které bylo v recenzích označováno jako "brutální a nespoutané". Zatím posledním vydaným počinem Manowaru bylo 2 CD Kings Of Metal MMXIV Silver Edition z roku 2014 se zbrusu novými nahrávkami legendárního alba Kings Of Metal a spoustou dalších obrazových a multimediálních vychytávek.Manowar v nedávné době začali pracovat na dalším dosud nepojmenovaném albu, které bude dokončeno po návratu z turné v lednu 2015, které čítá vystoupení v Německu, Švýcarsku a České republice.

Ruská 3077/135
Ostrava, 70030

»Turnstile

January 23, 2015

Baltimore-based band Turnstile is a hardcore punk outfit that's known for its surprisingly melodic sound. With a packed show schedule and abrasive live performances, the band quickly collected a dedicated following around the DC area before releasing its debut EP, Pressure to Succeed, in 2011. Building upon its unbridled sound with more dynamic songwriting and guitar lines, Turnstile released its debut album Non Stop Feeling, with the Syracuse, NY-based imprint Reaper Records in 2015.

Ostrava
Ostrava, 70200

»Fleret + Host Penzistor

January 23, 2015 8:00 PM

Vizovická legenda kapela FLERET, která se řadí svým stylem mezi folk-rockovou scénu přijede opět do Zlína! Řízní valaši zVizovic ve své historicky nejlepší sestavě to pěkně rozparádí dne 23.1. 2015 od 20:00 hod. vklubu Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově. Flereti přivezou do Zlína ten nejlepší výběr hitů, jak starých, tak úplných novinek, znově připravované desky, která vyjde včervenci 2015. Novinkou je i nový zpěvník, který vyšel letos a obsahuje 75 největších hitů kapely. Skupina Fleret se již přes třicet let se svým repertoárem úspěšně prosazuje na koncertních i festivalových scénách jak vcelé České republice, tak i vzahraničí (Francie, Rakousko, Španělsko, Německo, Polsko, Slovensko). Typickým znakem této formace je nezaměnitelný zvuk vycházející zregionálních a lidových kořenů. Ty se projevují také vobsazení kapely (housle, fujara, klarinet, flétny, mandolína), vjazyce textů písní, v typických huChoice Hotels – Find Hotel Rooms & Reservations

Choice Privileges Reward Program

The review search stops here

Find reviews you can believe in at ChoiceHotels.com. Your one-stop site for Verified Reviews.Learn More

Book early and save up to 20%

Save up to 20% off our Best Available Rate when you book in advance on ChoiceHotels.com.More Details

Get a certificate for 2 Airline Tickets At One Low Price

on your next stay of 2 or more nights.Find participating hotels

Receive a $25 Restaurant.com Gift Card, plus save up to 20%

Book in advance at participating hotels.More details

Welcome AARP members!

Book now and save 10%Find participating hotels

Watch Our Videos

Check out the latest commercials and videos from Choice Hotels. Watch these videos

Choice Hotels® Gift Card

Convenient, flexible and easy to usePurchase now

Our Best Internet Rate Guarantee just got better!

Find a lower Internet rate. Get a free night.*Learn more

Award-winning getaways

See our Gold and Platinum winners.Book an amazing vacation

Book hotels on the go!

Find and book more than 6,000 Choice Hotels properties anytime, anywhere.Available on your mobile device


  Our Best Internet Rate Guarantee just got better! »
Find a lower Internet rate. Get a free night.*


  
Hotel Deals »
Plan your trip with great hotel packages and travel deals